Brexit: Data wyjścia może być opóźniona

Wyjście Zjednoczonego Królestwa z UE w marcu przyszłego roku może zostać opóźnione ze względu na dalsze negocjacje, a społeczeństwo powinno podjąć „ostateczną decyzję” – mówi Tony Blair, były premier Wielkiej Brytanii.

UBEZPIECZENIE DOCHODU

» Ubezpieczenia od utraty dochodu » Ubezpieczenia w razie chorób krytycznych » Polisy na życie.

Dowiedz się w jaki sposób otrzymywać nawet do 100% miesięcznego wynagrodzenia w momencie gdy nie jesteśmy zdolni do pracy przez Rok, 2 lata, 5 lat a nawet do 70 roku życia. Dowiedz się więcej…

Tony Blair sądzi, że data wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej nie jest jeszcze ostateczna i może zostać opóźniona. Uważa także, że negocjacje i rozmowy powinny trwać dłużej, a społeczeństwo powinno zagłosować, którą wersję Brexitu chcą. 

Kwestia ponownego głosowania jest raczej tematem zamkniętym, ponieważ zarówno Theresa May, jak i Jeremy Corbyn wykluczyli kolejne głosowanie.

– Obecnie dryfujemy bez wyraźnej pozycji negocjacyjnej, bez rozwiązania kwestii Irlandii Północnej, wciąż niejasno żywimy nadzieję, że Europa pozwoli nam na dostęp do jednolitego rynku bez przestrzegania jego zasad, czego nigdy nie zrobi. Powinniśmy teraz zaplanować możliwość przedłużenia terminu z marca 2019 r.  – uważa Blair.

Źródło | Goniec.com

Zobacz na jakie choroby można zabezpieczyć siebie i najbliższych; dlaczego warto mieć zabezpieczenie dochodu jak również polisę na życie. Dowiedz się więcej!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Sharing is caring!