TAŚMY
OPIS

Taśmy pakowe z nadrukiem to skuteczny i tani sposób reklamy wielu firm. Taśma z nadrukiem stosowana jest w celu zabezpieczenia pakowanego towaru na czas transportu – chroni wysyłany towar przed niepożądanym otwarciem. Produkujemy taśmy pakowe z nadrukiem o najlepszych właściwościach klejących. Do produkcji stosujemy doskonały klej kauczukowy typu solvent.

FOTO
OPIS

Jeśli szukasz niepowtarzalnej pamiątki na całe życie dla swojego maleństwa lub wspaniałego prezentu dla rodziny dziecka, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sesji fotograficznych. To cudowny sposób na zatrzymanie wspomnień! Uchwycenie na zdjęciach ulotnych momentów w życiu  to coś co sprawia nam przeogromną radość i satysfakcję. Wykonujemy sesje rodzinne, reportaż ślubny, sesje plenerowe, sesje dla zakochanych

CENTRUM
OPIS

Naszym celem jest ułatwienie klientom codziennego życia i znalezienia zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe, tłumaczenia oraz nauka języka. Wszytko to, w przystępnej cenie i przyjaznej atmosferze. Bezpośredni kontakt: 01788812627 Email: biuro.cul@gmail.com

OKNA I DRZWI
OPIS

Nasza filozofia zbudowana jest wokół trzech prostych idei: Wysokiej jakości produkty, profesjonalny montaż i relacja z klientem. Jako specjaliści w branży wiemy że okna i drzwi to duża inwestycja w Twój dom. Dlatego staramy się wykorzystać naszą energię, entuzjazm i przede wszystkim doświadczenie w wykonanie i montaż produktu, z którego będziesz zadowolony przez wiele lat. W ramach usługi oferujemy bezpłatny pomiar i profesjonalną poradę w wyborze produktu, który będzie najlepszy dla Ciebie.

FRYZJER
OPIS

Salon fryzjerski Head Hunter w Bathgate zaprasza panie i panów. Jesteśmy profesjonalnym salonem fryzjerskim, w skład którego wchodzą doświadczeni i z wieloletnim stażem pracownicy. W naszym salonie oprócz konkurencyjnych cen, zapewniamy profesjonalizm oraz miłą atmosferę.