BANERY REKLAMOWE

Reklama banerowa to propozycja dla reklamodawców chcących dotrzeć do Polonii zamieszkałej na terenie Wielkiej Brytanii, Szkocji, Irlandii oraz całej Europy. W związku z tym obejmujemy zasięgiem teren w zasadzie nieograniczony, tak samo jak nieograniczony zdaje się być odbiorca. W dzisiejszych czasach kolportaż materiałów drukowanych jest zdecydowanie mniej opłacalny. Większość potencjalnych klientów szuka produktu, usługi czy marki poprzez elektroniczne urządzenia takie jak komputery i laptopy, a coraz częściej smartfony i tablety. Dlatego nasz serwis jest w pełni responsywny i dostosowany do potrzeb reklamodawcy oraz klienta. Dzięki temu można szybko i sprawnie wstawić, znaleźć ogłoszenie lub ofertę, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Open Magazyn w takiej postaci to komfort czytania, nowoczesny sposób dystrybucji, oszczędność czasu, ekologii i pieniędzy.

TYLKO U NAS GWARANCJA WYŚWIETLANIA REKLAMY.

Jako jedni z niewielu zastosowaliśmy na naszej stronie reklamę banerową w postaci slajdów, które nie są automatycznie blokowane przez urządzenia takie jak smartfon, tablet czy oprogramowania blokujące typu AdBlock w przeglądarkach internetowych. Dzięki temu reklama w banerach będzie zawsze widoczna dla potencjalnego klienta, co jest bardzo istotne dla każdego reklamodawcy, który chce czerpać jak największe korzyści z zainwestowania pieniędzy w reklamę na naszej stronie.

DOSTĘPNE ROZMIARY I RODZAJE BANERÓW REKLAMOWYCH.

Znamy doskonale naszego czytelnika, wiemy jakie jest jego zachowanie podczas przeglądania serwisu, dlatego już teraz skorzystaj z idealnie rozmieszczonych banerów reklamowych na naszej stronie o różnej wielkości dostosowanej do Twoich  potrzeb.

Baner S 285x285px (panel boczny)

Baner ten jest doskonałą propozycją dla tych, którzy chcą zareklamować się w serwisie przy małym nakładzie finansowym. Znajduje się on w dobrze widocznym, prawym panelu bocznym. Ten baner jest reklamą slajdową, więc nie będzie blokowany przez urządzenia i przeglądarki z systemem AdBlock.

Baner M 285x455px (panel boczny)

Baner M to opcja rozszerzona banera S. Jest on większy, co pozwala zamieścić w nim więcej treści. Jest to dobrze widoczny baner, umieszczony w prawej części serwisu. Ten baner jest reklamą slajdową, więc nie będzie blokowany przez urządzenia i przeglądarki z systemem AdBlock.

Baner L 740x300px (panel główny - dolny)

Baner ten znajduje się w środkowej, dolnej części serwisu, pomiędzy innymi artykułami i kategoriami, równie dobrze zauważalnej. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy którzy szukają klienta przeglądającego konkretne działy i zainteresowanego odpowiednią tematyką. Ale nie tylko, czytelnicy zazwyczaj przeglądają cały serwis i wówczas automatycznie każdy z banerów L wpada w ich oko.Ten baner jest reklamą slajdową, więc nie będzie blokowany przez urządzenia i przeglądarki z systemem AdBlock.

Baner XL 740x400px (panel główny - pood artykułem)

Baner ten umiejscowiony jest w środkowej i jednocześnie najlepiej zauważalnej części serwisu (bezpośrednio pod artykułem), ponieważ według statystyk użytkownik zazwyczaj czyta nagłówek i zakończenie artykułu. Baner ten znajduje się pod każdym artykułem, co automatycznie zwiększa ilość potencjalnych klientów. Jego wielkość jest specjalnie dostosowana do potrzeb reklamodawcy, a jednocześnie nie pozwoli czytelnikowi przejść obok niego obojętnie. Ten baner jest reklamą slajdową, więc nie będzie blokowany przez urządzenia i przeglądarki z systemem AdBlock.

WYŚLIJ BANER

Przygotowany przez Państwa projekt własnego baneru (po zapoznaniu się z wytycznymi otrzymanymi od nas drogą mailową), który chcieliby Państwo umieścić w serwisie Open Magazyn.pl, należy przesłać na adres mailowy: marketing@openmagazyn@gmail.com Jednocześnie pragniemy poinformować, że istnieje możliwość wykonania przez nas banera reklamowego za dodatkową opłatą.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś.

Wyślij do nas email na adres: ip.openmagazyn@gmail.com w tytule wpisując REKLAMA a w treści dane kontaktowe. Przygotowana oferta reklamowa trafi w Twoje ręce szybciej niż myślisz / lub zadzwoń! 07923378062