Banda Azjatów gwałciła na potęgę, w tym 13-letnie dziecko!

W internecie huczy od postanowienia sądu w sprawie „Bandy Azjatów” w Bradford, którzy dopuścili się m.in. gwałtu na 13-letniej dziewczynce. Gwałciciele łącznie otrzymali 140 lat pozbawienia wolności.

Dziennik „Daily Mail” opublikował imiona, nazwiska oraz fotografie członków gangu gwałcicieli. W sumie na ławie oskarżonych zasiadło 12 członkom gangu z Bradford, którym udowodniono m.in. wielokrotne gwałty na dziewczynce w wieku 13 i 14 lat.

Gang handlował przede wszystkim narkotykami, a do ich dystrybucji zatrudniał nastoletnie dziewczyny. Gdy dzieci odmawiały współpracy bandyci wykorzystywali je seksualnie. Dziennik „Daily Mail” jako przykład podaje przypadek nastoletniej dziewczyny, którą gang wielokrotnie grupowo zgwałcił. Ale „Banda Azjatów” dopuszczała się gwałtów nie tylko na 13 i 14-letnich dziewczynach, ale nawet 6 i 8-letnich dzieciach.

Najmłodszy ze skazanych gwałcicieli ma 19 lat, a najstarszy lat 63. Jeden z gwałcicieli został skazany na 18 lat więzienia za gwałt, a także został również uznany za winnego zgwałcenia innej dziewczynki w 2009 roku. Innemu skazanemu na 20 lat więzienia kara została wymierzona za 12 przestępstw na tle seksualnym, których dopuścił się wobec dwóch dziewczynek i został uznany za winnego w osobnym procesie. Kolejnemu ze skazanych wymierzono karę 17 lat pozbawienia wolności, choć ten odsiaduje obecnie wyrok 8 lat za zgwałcenie kobiety w parku w Keighley i próbę porwania 10-letniej dziewczynki. Łącznie bandytom i gwałcicielom sąd orzekł 140 lat kary pozbawienia wolności.

Od lewej m.in: Zain Ali, Bilal Ziarab, Faisal Khan, Hussain Sardar, Israr Ali, Khalid Mahmood, Mohammed Akram, Nasir Khan, Saqib Youn

Od lewej m.in: Zain Ali, Bilal Ziarab, Faisal Khan, Hussain Sardar, Israr Ali, Khalid Mahmood, Mohammed Akram, Nasir Khan, Saqib Youn

Niestety, według „Daily Mail”, herszt bandy gwałcicieli uciekł z Wielkiej Brytanii i prawdopodobnie mieszka obecnie w Bangladeszu.

OM | Open Magazyn.pl
Źródło | Daily Mail

NASZ KOSZYK USŁUG

» REMONTY / HANDYMAN » ELEKTRYKA » HYDRAULIKA » SYSTEMY ALARMOWE » TELEWIZJA SATELITARNA » SPRZĄTANIE » PROBLEMY MIESZKANIOWE » NAPRAWA KOMPUTERÓW, TABLETÓW, SMARTFONÓW U KLIENTA W DOMU » » WYWÓZ ŚMIECI W LONDYNIE » PRZEPROWADZKI » » POMOC W TŁUMACZENIU W URZĘDACH, SZPITALU, SZKOLE, ETC. W LONDYNIE » MONTAŻ I SPRZEDAŻ OKNA I DRZWI – SZKOCJA » FIRMA PRZEWOZOWA » BENEFITY / POMOC W URZĘDZIE, ETC. » TŁUMACZENIA » STRONY INTERNETOWE » FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA » COACHING » TAROT

Wyślij szybką wiadomość

0 + 2 = ?

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy zabezpieczeń: CCTV, alarmowe, sygnalizacji pożaru i inne

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

ELEKTRYKA

Masz problem z elektryką w domu? Zadzwoń!

HYDRAULIKA

Masz problem z hydrauliką w domu? Zadzwoń!

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną? Uwiecznij to na zdjęciach.

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

COACHING

Darmowa 30-minutowa konsultacja!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!