UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Bądź profesjonalny przez telefon

Styl rozmowy przez telefon jest tak samo ważny jak wygląd osoby w kontaktach na żywo. Ważne jest pierwsze wrażenie, profesjonalne powitanie i treściwe przedstawienie sprawy, z jaką się dzwoni.

Do spisania porad na ten temat skłoniły nas telefony, jakie odbieramy od Polaków, a także to, jak witają nas przez telefon, gdy to my do nich dzwonimy. Jeżeli w ten sam sposób rozmawiają ze swoimi potencjalnymi klientami lub istniejącymi kooperantami, to nie należy się dziwić, że ich biznesy nie nabierają rozpędu, a ciągle drepczą w miejscu. A jak być powinno? Jak być profesjonalnym przez telefon? Oto nasze wskazówki:

Powitanie

Gdy ktoś z naszej firmy dzwoni do polskiego biznesmena w UK, to zwykle jedynym słowem powitania, jakie słyszy, jest „Halo”. Czasem brzmi ono po polsku, czasem bardziej po angielsku. Na dodatek w głosie wyczuwa się wręcz strach, że ktoś dzwoni i nie wiadomo, czego chce. W tym miejscu musimy wyjaśnić, że w naszej firmie zwykle dzwonimy z telefonu stacjonarnego i nie jest to numer zastrzeżony. Rozmówcy wyświetla się więc numer angielski. Skąd więc ten strach? Że dzwoni potencjalny klient?

Już w tym powitaniu widać brak profesjonalizmu. Jeśli używasz w biznesie telefonu prywatnego, musisz zawsze zakładać, że dzwoniąca osoba to nie znajomy z ulicy czy z pubu, ale właśnie potencjalny klient. Dlatego najlepiej jest przedstawić się z imienia i nazwy firmy, a następnie grzecznie zaoferować swoją pomoc, np. „How may I help you?” – W czym mogę pomóc?

Nawet jeśli osobą dzwoniącą okaże się znajomy, takie powitanie nie jest niewłaściwe i nikogo nie urazi.  Znajomy będzie pod wrażeniem Twojego profesjonalizmu. Najważniejsze jest to zaś, że jeśli dzwoni przyszły lub obecny klient, musi słyszeć w słuchawce firmę, a nie Mietka przy telewizorze lub Zosię przy garach.

Odbierać czy nie odbierać?

Jeśli więc pracujesz z domu i akurat w przerwie gotujesz obiad, to albo szybko powyłączaj gaz pod garnkami, żeby się nie tłumaczyć, że ziemniaki Ci się przypalają, albo wyjdź do innego pokoju, gdzie będziesz mógł spokojnie porozmawiać. Jeśli nie możesz rozmawiać na spokojnie, lepiej nie odbieraj telefonu, a oddzwoń, gdy będziesz mógł już zająć się klientem, przepraszając, że nie mogłeś rozmawiać wcześniej, bo byłeś na spotkaniu biznesowym, w banku lub zajęty innym klientem. Takie wyjaśnienie pokaże tylko, że jesteś osobą bardzo zajętą i na dodatek szanujesz swoich klientów, nie odbierając telefonów podczas spotkań z nimi.

Poczta głosowa

Jeśli nie odebrałeś telefonu, Twój rozmówca najprawdopodobniej zostawi Ci wiadomość na poczcie głosowej. Dlatego tak ważne jest, żeby nagrać konkretną wiadomość, przedstawiając się krótko, informując, że nie możesz teraz rozmawiać i prosząc o pozostawienie wiadomości lub/oraz deklarując, że oddzwonisz, jak tylko będziesz mógł. Taką wiadomość poczty głosowej można nagrywać do skutku, aż będziesz w pełni zadowolony z efektów.

Zdradzimy też pewien sekret tej wiadomości. Musi być ona wypowiadana spokojnie, nie za szybko i z uśmiechem. Tak, z uśmiechem. Nie widać go, ale jest on wyczuwalny w nagraniu. Ten uśmiech zachęca do zostawienia wiadomości i pozostawia dobre wrażenie.

Jak dzwonić do firmy?

Jeśli sam dzwonisz do firmy, to pamiętaj, że musisz się przedstawić z imienia, czasem też nazwiska, chociaż przy polskich imionach i nazwiskach wystarczy zwykle to pierwsze) i z nazwy firmy. Następnie powinieneś albo wyjaśnić, z kim chcesz rozmawiać – nazwisko lub też stanowisko, jeśli nie znasz tej osoby osobiście, albo też wyjaśnić, czego dotyczy Twoja rozmowa ogólnie. Wtedy pracownik odbierający telefon przekieruje Cię do odpowiedniej osoby, albo też poprosi Cię o dane kontaktowe, żeby do Ciebie oddzwoniła stosowna osoba, gdy już będzie dostępna.

Również tutaj musisz mówić spokojnie, nie za szybko i uprzejmie. A gdy już uda Ci się dodzwonić do kompetentnej osoby, znów się przedstaw i wyjaśnij, z czym dzwonisz. Możliwe, że zamiast dalszej rozmowy, Twój rozmówca zaproponuje Ci spotkanie albo poprosi o przesłanie szczegółów na maila.

Najważniejszą rzeczą w tych kontaktach jest występowanie jako przedstawiciel firmy a nie jako osoba prywatna. Musisz brzmieć tak, jakbyś takich rozmów odbywał dziesiątki tygodniowo. Wtedy sukces masz prawie murowany.

Źródło | Twój Sukces

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA