Aresztowano poszukiwanego w sprawie zabójstwa Polaka

Najciemniej pod latarnią? 28-letni Piotr Kupiec, Polak poszukiwany w sprawie zabójstwa został zatrzymany w lokalu sieci Subway, który często odwiedzali miejscowi policjanci.

Polaka od kilku lat poszukiwała policja. Piotr Kupiec od 2007 roku znajdował się na liście poszukiwanych przez Interpol. Właśnie został zatrzymany. Polaka zatrzymała brytyjska policja w Devizes w hrabstwie Wiltshire.

Piotr Kupiec, kibic Wisły Kraków, jest oskarżony o to, że we wrześniu 2007 roku, po meczu w Kielcach, gdzie odbyło się spotkanie między miejscową Koroną a Legią Warszawa, ugodził nożem kibica Korony. Policja już wtedy podejrzewała Piotra Kupca, ale ten zniknął, a ślad po nim zaginął.

Polak od kilku lat pracował w jednym z barów sieci Subway. Ironią losu jest fakt, że bar zlokalizowany jest po sąsiedzku z miejscowym komisariatem policji, a policjanci z całą pewnością często korzystali z oferty lokalu. Czy Piotr Kupiec przyrządzał funkcjonariuszom smaczne kanapki? Wszystko na to wskazuje.

Na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie jak policja wpadła na trop Polaka, który posługiwał się dokumentami wydanymi na inne nazwisko. Według medialnych informacji Piotr Kupiec podszywał się pod osobę Lucas Igielka i nie miał najmniejszych problemów ze znalezieniem pracy, wyrobieniem numeru NIN, czy założeniem konta w banku.

Akcja policji, którą przeprowadzono na oczach zdziwionych klientów miała miejsce 13 stycznia, i była efektem informacji przekazanej przez brytyjską National Crime Agency. Warto przypomnieć, że „podejrzanego” brytyjska policja aresztowała już w ubiegłym roku. Aresztowany w Londynie mężczyzna rzeczywiście nazywał się Piotr kupiec, a w dodatku urodził się w tym samym roku, tyle że była to zwyczajna pomyłka.

OM | Open Magazyn.pl

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych oraz wszystkie inne sprawy jakie będą potrzebne w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Szukasz czegoś wyjątkowego? Kogoś, kto złapie dla Ciebie uciekającą chwilę? Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną i chciałabyś/chciałbyś, by ktoś ułożył z tego wydarzenia historię w zdjęciach?

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!