Aresztowano 9 osób w związku z pobiciem Polaka

Policja nadal poszukuje 6 osób odpowiedzialnych za niesprowokowany atak na stacji Oxford Circus.

Dziewięć osób zostało aresztowanych w związku z pobiciem Polaka na jednej z najbardziej zatłoczonych stacji metra w Londynie. Na skutek ataku mężczyzna ma połamaną kość czaszki.

Do zdarzenia doszło 5 listopada około godziny 11:15 w sobotni poranek wewnątrz stacji metra Oxford Circus, na 3 platformie Bakerloo Line. Policja poinformowała wczoraj o aresztowaniu 9 osób. Wciąż poszukiwane jest 6 innych osób, które według MET Police, mogą mieć związek z brutalnym atakiem na mężczyznę.

W środę funkcjonariusze londyńskiej policji aresztowali dwie  19-letnie kobiety, dwóch 19-letnich mężczyzn, 17-latkę i  23-latka. Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Londynu.

Policja przesłuchała wszystkich zatrzymanych i nadal prowadzi śledztwo w tej sprawie. W piątek doszło do zatrzymania 3 kolejnych osób. Są to kobiety w wieku: 16,17 i 19 lat.

British Transport Police prosi o kontakt osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie na numer telefonu  0800 40 50 40 lub wiadomość tekstową pod numer 61016 powołując się na sprawę numer 195 of 05/11/17.

Open Magazyn | Redakcja

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.