Arcybiskup Canterbury, dowiedział się, że mężczyzna, który go wychował, nie jest biologicznym ojcem

Arcybiskup Canterbury Justin Welby dowiedział się, że mężczyzna, który go wychował, nie jest w rzeczywistości jego biologicznym ojcem. Duchowny napisał o tym na swojej stronie internetowej.

– W zeszłym miesiącu odkryłem, że mój biologiczny ojciec to nie Gavin Welby, ale nieżyjący już Sir Anthony Montague Browne. Przyszło to tak niespodziewanie – napisał.

Welby ogłosił w swoim oświadczeniu, że jego matka Jane Williams i ojciec, Gavin Welby byli alkoholikami. Obecnie kobieta od 48 lat jest trzeźwa. Mężczyzna natomiast zmarł na skutek skutków ubocznych spożywania alkoholu, kiedy duchowny miał 21 lat.

– W rezultacie uzależnienia rodziców, wczesne lata mojego dzieciństwa były trudne – dodaje Welby.

Osobne oświadczenie w sprawie wydała matka biskupa – Jane. Pisze w nim, że nie wszystkie zdarzenia z przeszłości pamięta wyraźnie, ale przypomina sobie o epizodzie romansu z Anthonym Montague Brownem. Jednocześnie tłumaczy, że krótko po tym wzięła ślub z Gavinem a jej syn narodził się 9 miesięcy później – naturalnie przyjęto więc, że to obecny mąż jest ojcem Justina Welby’ego.

Testy DNA zostały przeprowadzone po publikacji wskazującej na innego ojca arcybiskupa. Tekst opublikował „Daily Telegraph”.

(ml) | Goniec.com

goniec_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!