Alergiku, strzeż się! Rośnie stężenie pyłków

Met Office wydało oficjalny alert, skierowany głównie dla alergików. Przewidują wysokie stężenie pyłków na terenie Wielkiej Brytanii.

UBEZPIECZENIE DOCHODU

» Ubezpieczenia od utraty dochodu » Ubezpieczenia w razie chorób krytycznych » Polisy na życie.

Dowiedz się w jaki sposób otrzymywać nawet do 100% miesięcznego wynagrodzenia w momencie gdy nie jesteśmy zdolni do pracy przez Rok, 2 lata, 5 lat a nawet do 70 roku życia. Dowiedz się więcej…

Najwyższe stężenie pyłków będzie w Surrey, choć synoptycy ostrzegają, że na całym terenie Anglii i Walii alergicy odczują nieprzyjemne skutki swojej alergii. Taki wysoki poziom prawdopodobnie utrzyma się do końca przyszłego tygodnia. 

Przewiduje się, że najgorzej będzie w sobotę, kiedy na terenie całej Wielkiej Brytanii utrzyma się wysoki poziom stężenia alergenów. Będzie to zdecydowanie nieprzyjemny czas dla wszystkich osób, które zmagają się z uczuleniami na różnego rodzaju pyłki, szczególnie astmatyków.

Główne symptomy alergii to katar sienny, ból gardła, podrażnione i czerwone oczy, duszący kaszel, a także podwyższona temperatura ciała. Lekarze ostrzegają, że takich objawów nie można lekceważyć i należy udać się do specjalisty, który rozpocznie leczenie.

Szacuje się, że 44% dorosłych mieszkańców Wielkiej Brytanii jest uczulonych na co najmniej jeden alergen. Choć statystycznie, Brytyjczycy są uczuleni na więcej substancji, wywołujących alergię. Niepokojące są również informacje, mówiące o reakcjach alergicznych, czyli tzw. wstrząsach anafilaktycznych, których występowanie wzrosło o 615% w przeciągu 6 lat.

Źródło | Goniec.com

SZUKASZ PRACY W SZKOCJI?
ZMIEŃ KIERUNEK – NA SIEBIE!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Sharing is caring!