45 tysięcy funtów za pół roku, piękne widoki, luksusowy hotel

Oferta pracy, która zachwyci każdego. Doświadczenie nie jest wymagane, a szczegóły „stanowiska” są bajeczne. Aplikować można do 17 grudnia.

Dla większości ludzi to oferta pracy idealnej. Portal Cancun.com poszukuje osoby, która zamieszka w meksykańskim kurorcie.

Wynagrodzenie, jakie oferuje portal promujący turystykę w tym regionie to 10 000 dolarów miesięcznie, czyli nieco ponad 45 000 funtów za pół roku fantastycznych wakacji.

Dodatkowe oczekiwania Cancun.com to obok samego zamieszkania w hotelu, informowanie o swoich wrażeniach za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Oferta skierowana jest do osób powyżej 18 roku życia, które biegle posługują się językiem angielskim. Wiek kandydatów nie jest istotny, jednak idealna osoba na to stanowisko musi umieć tworzyć fimiki i sprawnie poruszać się po mediach społecznościowych.

Wybrany w plebiscycie kandydat będzie musiał na pół roku przeprowadzić się do Cancum – praca jest na okres od marca do sierpnia 2018 roku.

Tam do jego zadań będzie należeć robienie zdjęć, nagrywanie filmików, prowadzenie kanału w mediach społecznościowych.

Oprócz hojnego wynagrodzenia firma oferuje zakwaterowanie w hotelu all inclusive i dostęp do szerokiego wachlarza atrakcji oferowanych przez firmę.

Ktoś jest zainteresowany? Szczegóły oferty pracy można sprawdzić tutaj.

Open Magazyn | Redakcja

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.