UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Za 3 tygodnie gwarancje dla migrantów po Brexicie?

„Mam nadzieję, że za trzy tygodnie będziemy mieli porozumienie z UE, które zagwarantuje prawa obywateli UE mieszkających w Wielkiej Brytanii”- stwierdził poseł brytyjskiej Partii Konserwatywnej Eric Pickles na Forum Belwederskim w Warszawie.

Pickles, który był ministrem ds. społeczności i samorządów lokalnych w gabinecie Davida Camerona, był pytany o sytuację polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii po Brexicie podczas panelu poświęconego wyzwaniom stojącymi przed relacjami polsko-brytyjskimi po Brexicie.

„Każdy pewny siebie, zainteresowany światem zewnętrznym kraj, musi starać się być krajem gościnnym, do którego ludzie chcą przyjeżdżać, pracować, zakładać w nim rodziny, i w którym będą mile widziani” – przekonywał polityk.

Zaznaczył w tym kontekście, że wkład Polaków w gospodarkę brytyjską jest olbrzymi; zwrócił m.in. uwagę na to, że Polacy mieszkający na Wyspach wyróżniają się pod względem wskaźników zatrudnienia i aktywności ekonomicznej. „Są one wyższe niż u innych narodowości, a nawet tych, którzy urodzili się w Wielkiej Brytanii” – przypomniał.

Brytyjski polityk odniósł się również do wymierzonych w Polaków incydentów ksenofobicznych, jakie miały miejsce ma terenie Wielkiej Brytanii od czasu referendum w sprawie opuszczenia UE. „Przestępstwa motywowane nienawiścią są jak wrzód, który niszczy całą tkankę społeczeństwa; musimy być na nie bardzo wyczuleni” – przyznał, dodając że przyrost tego rodzaju incydentów jest obecnie problemem.

Zapewnił jednocześnie, że sprawcy przestępstw na tle ksenofobicznym są ścigani i doprowadzani przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

„Jesteśmy zdeterminowani, by doprowadzić do tego, żeby wkład Polaków i innych narodowości w życie naszego kraju był w pełni uznawany” – dodał.

Dopytywany, dlaczego rząd brytyjski nie gwarantuje Polakom mieszkającym na Wyspach, że będą mogli zostać w Wielkiej Brytanii także po opuszczeniu przez nią UE, Pickles oświadczył, że sugerował zarówno b. premierowi Davidowi Cameronowi, jak i jego następczyni Theresie May, że powinno się to uczynić.

„Ich odpowiedź brzmiała: tak, chcielibyśmy to zrobić, ale uważamy, że powinna być wzajemność jeśli chodzi o Brytyjczyków, którzy przebywają w Europie (…), ale przedstawiciele UE powiedzieli: nie, my nie będziemy z wami rozmawiać, dopóki nie uruchomicie procedury z art. 50. Prawdopodobnie za dwa tygodnie tak się stanie; mam nadzieję, że za trzy tygodnie będziemy mieli już porozumienie w tej sprawie” – wyjaśnił.

Do kwestii sytuacji migrantów po Brexicie odniósł się również szef brytyjskiego think tanku Open Europe Henry Newman. „Migracja rzeczywiście była bardzo ważnym czynnikiem w kampanii referendalnej i z punktu widzenia gospodarki będą pewne reperkusje, natomiast społeczeństwo żąda demokratycznej kontroli nad migracją, politycy muszą na to zareagować” – mówił.

„Mamy jednak nadzieję, że – tak jak wskazują na to ostatnie wystąpienia premier May – podejście do migracji pozostanie bardzo pozytywne. (…) Mamy nadzieję, że wypracujemy taką politykę migracyjną, która umożliwi dalszy wzrost gospodarczy, a jednocześnie (…) daje gwarancje tym, którzy przyjechali tu wcześniej” – dodał Newman.

Na początku lutego rząd Theresy May opublikował białą księgę dotyczącą wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, która stanowi opis proponowanych działań w procesie dwuletniego opuszczania Wspólnoty oraz przyszłych relacji pomiędzy UE a Wielką Brytanią. Dokument zawiera m.in. zobowiązanie do znaczącego ograniczenia imigracji przy jednoczesnej „konieczności zrozumienia potencjalnego wpływu proponowanych zmian na różne części Wielkiej Brytanii.

Rząd powtórzył jednocześnie, że jest gotów do złożenia gwarancji dotyczących przyszłych praw 3,8 miliona obywateli innych państw członkowskich Unii Europejskiej – w tym, co zaznaczono, znacznej populacji Polaków – „tak szybko, jak będzie to możliwe”, pod warunkiem uzyskania podobnych gwarancji dla Brytyjczyków na kontynencie.

Open Magazyn | Redakcja za PAP

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA