20 stron w internecie, dzięki którym zarobisz prawie nie wychodząc z domu

Te 20 stron w internecie, dzięki którym zarobisz, to nie miejsca, w których się bardzo szybko wzbogacisz. Tzn. nie zarobisz w nich kilkuset funtów dziennie. Pieniądze nie przychodzą jednak tak łatwo. Niemniej jednak zawsze to jakiś grosz. Przy odpowiednim zaangażowaniu możesz zapewnić sobie dodatkowy zarobek. Tym bardziej, że prawie wszystkie te miejsca oferują zajęcia, które wykonasz nie wychodząc z domu. Czyli nie poświęcając dodatkowego czasu i pieniędzy na dotarcie na miejsce pracy. Co też może być dużym kosztem. A do tego dzięki nowym regulacjom podatkowym, nawet podatku od nich nie zapłacisz! Pod warunkiem, że przychód osiągnięty z takiej działalności nie przekroczy £ 1000. Zapraszam więc na przegląd miejsc online, które płacą.

1. Take Note

Jeśli masz Worda, Twój angielski jest co najmniej na poziomie C w GCSE i potrafisz pisać szybko, to spełniasz wymagania serwisu Take Note. Praca u nich polega na spisywaniu nagrania. Takiego jak podcast. Aby się ubiegać o pracę , musisz najpierw wykonać test na szybkie pisanie, umiejętności formatowania tekstu oraz poprawnego pisania. Gdy już dostaniesz pracę, minimalne wymagania wobec Ciebie to ok 12 godzin pracy w tygodniu (mogą to być wieczory i weekendy), czyli 2 zmiany w tygodniu. Podejrzewam, że można pracować więcej ? Zarobki zależą od Twojego zaangażowania. Praca najbardziej opłaci się osobom, potrafiącym naprawdę szybko pisać. Średnio zarobki kształtują się na poziomie ok. £8 za godzinę. A wynagrodzenie raz w miesiącu jest przelewane bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

2. Slicethepie

Jeśli słuchasz wiele muzyki, dlaczego na tym jeszcze nie zarobić. Za każdą recenzję piosenki zapłacą Ci w serwisie Slicethepie. Zarobki oczywiście się różnią i zależą od zaangażowania danej osoby. Przeciętne wyliczenia wskazują, że za kilka godzin pracy dziennie miesięcznie może przełożyć się na ok £ 30 miesięcznie.
A jeśli zachęcisz znajomych do takiej samej pracy, to otrzymasz dodatkowy bonus – 10 % ich zarobków.
Wynagrodzenie jest dostępne przez Paypal, wypłacane po uzbieraniu co najmniej $10.

3. Clickworker

Clickworker oferuje płace za pisanie – twórcze pisanie “contentu” (jak reklamy, opisu celów podróży), ale także wpisywanie danych, recenzje produktów itp.
Aby zacząć pracę w serwisie, musisz wypełnić test na poziomie przynajmniej 90 %. Zarobki kształtują się od £2 za krótsze zadania do £5 za te wymagające więcej czasu. Wypłata jest na Paypal, w euro, minimalna kwota, jaką można wypłacić to €5.

4.Text Broker

W Text Broker również możesz zarabiać na pisaniu reklam, ale także na pisaniu artykułów, treści newsletterów, stron internetowych. Zarobki są rozpięte między £5 a £30, a tematy mogą dotyczyć bardzo szerokich zagadnień – jak sport, hazard, finanse, dzika natura. Oczywiście, trzeba pisać poprawną angielszczyzną, tak, aby artykuł został zaakceptowany. Ile można na tym zarobić? To zależy od Twojego zaangażowania, może nawet ok £50 miesięcznie. Pieniądze są dostępne przez Paypal, tyle, że zarabia się w euro. I wypłaty następują po zgromadzeniu co najmniej £7.

5. A&Q

Firma A&Q (wcześniej znana jako 63336) oferuje następująca pracę. Klient, który ma jakieś pytanie, wysyła sms do pracownika A&Q. Pracownik odpowiada. I już. Koniec pracy ?
Serwis płaci ok 25 p za pytanie (a właściwie za odpowiedź). Przy czym niektóre mogą zabrać tylko parę sekund. Przy takiej szybkości oznaczałoby to nawet spore zarobki, jeśli takich prostych, łatwych pytań masz kilkadziesiąt.
Możesz wybrać rodzaj / dziedzinę zadawanych Ci pytań, a także godziny pracy. Aby dostać tę pracę, należy zdać test i przejść rozmowę kwalifikacyjną.

6. Clicks Research

Clicks Research oferuje darmowe produkty w zamian za feedback. Opinię na ich temat. Do przetestowania możesz otrzymać szeroką gamę produktów. Aby skorzystać, wystarczy zapisać się do programu, firma mejlowo wysyła zaproszenia. Choć nie do każdego. Ale nawet jeśli nie zostaniesz wybrany, za każdym razem, gdy bierzesz udział w badaniu ankietowym organizowanym przez Click Research, to otrzymuje punkty od firmy (25 do 200 – w zależności od badania). Po zebraniu 2500, możesz je wymienić na £25.

7. Shop and Scan

Na czym polega ta praca? Za każdym razem, gdy coś kupujesz, logujesz się i skanujesz swój rachunek za pomocą,specjalistycznego skanera, który Scan and Shop wcześniej Ci wysłało.
Zarobki to ok £10 miesięcznie, w postaci voucherów do popularnych sklepów takich jak Next, Debenhams czy Argos.

8. BZZ Agent

Bzz Agent oferuje darmowe produkty w zamian za dzielenie się informacjami o nich ze swoimi znajomymi. Tylko jak to zrobić, by spełnić wymagania firmy? Musisz rozpocząć „autentyczną i wartościową rozmowę” – online. Więc jeśli nie masz trudności, by wrzucać np na swój Facebooku takie reklamowe posty, to może ta praca jest dla Ciebie.

9. Lionbridge

W serwisie Lionbridge, aby pracować, przede wszystkim musisz mieć odpowiedni poziom wykształcenia wyższego. Portal posiada przeciętnie 150 ofert, choć nie zawsze muszą to być prace na terenie UK. Dlatego warto zaglądać co miesiąc, gdy publikowane są nowe ogłoszenia.
Jakiego rodzaju oferty tam znajdziesz? Part time jobs, zadania polegające m.in. na gromadzeniu danych, testowaniu aplikacji komórkowych. Zadania, które możesz wykonać we własnym domu.
Ty wybierasz swoje godziny pracy, przy czym minimalnie możesz pracować 10 godzin (maksymalnie 20 ). Zarobić można nawet do £ 200 miesięcznie.

10. What Users Do

Praca w What Users Do polega na testowaniu stron internetowych. Na ile jest ona funkcjonalna, przyjazna dla użytkownika itp.
Zarabia się za każdy wykonany test strony internetowej, co w większości przypadków zajmuje mniej niż 20 minut. Konieczne jest posiadanie komputera i mikrofonu, z racji tego, że wymagane jest nagranie Twojej opinii.
Wynagrodzenie jest przekazywane przez Paypal.

11. Clic and Walk

Click and Walk to darmowa aplikacja dostępna w App Store i Google Play Store. Zarabiasz, dzięki wykonywaniu drobnych zadań w sklepie. Przede wszystkim robieniu zdjęcia i dodawaniu opinii. Ale z tego co napisał jeden z użytkowników, to raczej bardziej zabawa niż praca, ponieważ zarobki są bardzo niskie. Jak to określił Money Saving Expert , zarobisz £3 miesięcznie, jeśli masz szczęście. Ale jeśli zakupy, to jest coś co lubisz robić, to przy okazji możesz zyskać parę grosza. Wynagrodzenie jest wypłacane przez Paypal.

12. Task 360 iPhone app

Task 360 iPhone app
pozwala zarabiać w zamian za wykonywanie drobnych zadań. Którymi może być zrobienie zdjęcia, raportowanie o stanie bildboardów, sprawdzanie reklam w kinach. Ale dostępna jest tylko dla użytkowników I phonów. Typowe zarobki to od £5 do £10 za 15 minutową pracę. Wynagrodzenie przekazywane jest za pośrednictwem Paypala.

13. Streerspotr

Streerspotr działa podobnie jak dwie poprzednie aplikacje, czyli płaci za wykonywanie drobnych zadań. Takich jak zrobienie zdjęcia lub sprawdzenie menu w reatauracji. Dostępna jest jednak zarówno na Iphone jak in na Androida. Średnie zarobki kształtują się na poziomie £10 miesięcznie, wypłacane na Paypal.

14. Yoobic

Yoobic to także aplilkacja komórkowa. Tylko, że ta wysyła Cię na misję :). Gdy już ściągniesz ją na telefon, musisz stworzysz swoje konto, następnie szukasz “wypraw” blisko Twojej lokalizacji. Które musisz skończyć w wyznaczonym czasie, aby otrzymać pieniądze. Taka misja to ok. £4-£8 za 10 minut pracy. Pieniądze wypłacane są na Paypal.

15. Qustodian

Qustodian to aplikacja, która zapłaci Ci za czytanie reklam. Reklamy dopasowane są do Twojego profilu, w którym zaznaczasz swoje zainteresowania. Pieniądze na Paypal (po zgromadzeniu min, £10 ) dostaniesz gdy odczytasz wiadomość z reklamą, odpowiesz na pytanie lub obejrzysz nagranie.
Niestety, zgromadzenie tych £10 może zająć nawet pół roku, więc to praca raczej dla pasjonatów.

16. Gift Hulk

Gift Hulk płaci za różne aktywności internetowe, jak oglądanie filmików, odpowiadanie na pytania sondażowe. Wypłata to Hulk Coins, które możesz wymienić na vouchery Amazona lub na wpłatę na Paypal. Typowe zarobki to £5 miesięcznie.

17. Maximiles

Maximiles płaci również za oglądanie nagrań na ich stronie (po zalogowaniu się) takich jak reklamy lub videoclipy. Za każdy obejrzany filmik dostajesz punkty , które pózniej mozesz wymienić na vouchery na zakupy w sklepach takich jak John Lewis czy Debenhams

18. Gift Hunter Club

Gift Hunter Club pozwala zarabiać – tak jak wcześniej wymienione aplikacje i strony – na oglądaniu filmików, odpowiadanie na pytania sondażowe, wykonywanie prostych zadań. A dokładnie za wszystkie te aktywności zbierasz punkty, które możesz potem wymieniać na gotówkę wpłacaną na PayPal, vouchery Amazana itp.
Strona jest dobrze oceniana przez użytkowników, średnie zarobki to £7 tygodniowo.

19. Qmee

Pieniądze możesz zarobić instalując Qmee. Taki dodatek do przeglądarki. Szukając w sieci, nadal możesz używać swoich zwykłych przeglądarek. Przy zainstalowanym Qmee otrzymasz dodatkowe rezultaty, które pozwolą Ci znaleźć lepszą ofertę. Portal także może podzielić się z Tobą zyskiem z reklam lub gdy klikniesz ofertę wybraną przez niego. Średnie zarobki to £5 miesięcznie, wypłacane na PayPal.

20. Swagbucks

Na Swagbucks zarabiasz przez oglądanie nagrań, wykonując proste zadania online, używając przeglądarki portalu. Płacą nawet za granie w gry ? Zapłatą jest wirtualna gotówka (SB), którą możesz wymienić na prawdziwe pieniądze, Paypal credits, giftcards. Nawet rejestrując się w serwisie możesz dostać parę punktów. Typowe zarobki £25 miesięcznie.

Źródło | Anna | Smart Polak

smart polak

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!