Jak za 20 funtów tygodniowo wyżywić czeroosobową rodzię?

Podczas gdy niektórzy 20 funtów wydają na obiad – jeden obiad – mieszkająca w Walii matka dwójki dzieci zdradza, w jaki sposób za 20 funtów przeżyć cały tydzień!

Kelly Eroglu, mieszkanka Walii i matka dwójki dzieci zaczęła publikować przepisy, w jaki sposób można poradzić sobie z bardzo niskim budżetem.

Kobieta jeszcze niedawno wydawała 90 funtów tygodniowo, ale teraz zapewnia, że teraz jest w stanie wyżywić czteroosobową rodzinę za ponad czterokrotnie niższą kwotę. Kelly Eroglu, tłumaczy, że wszystko dzięki przecenom, pomysłowości i rozsądnemu planowaniu.

„Zamiast iść na skróty i wybierać niezdrowe jedzenie czy gotowe potrawy, zawsze przygotowuję posiłki w domu. Jemy zdrowe, pełnowartościowe rzeczy. Ostatnio na przykład bakłażany faszerowane jagnięciną. (…) Jako matka czuję się w obowiązku dbać o jakość diety swoich dzieci. A prawda jest taka, że gotowe dania są kiepskiej jakości i sporo kosztują. Kiedy chodzę na zakupy, zmieniam się w ninja. Nie mam dużego budżetu, więc poluję na promocje i przeceny. Ten sam produkt w jednym sklepie może kosztować kilkukrotnie mniej, niż w drugim. Wypatruję takich okazji, robię im zdjęcia i na blogu opisuję, jak wykorzystać je do przyrządzenia smacznego, sycącego posiłku. (…) Za 4 funty można przygotować spaghetti z klopsikami dla sześciu osób” – dodaje, a z kości i mięsa pozostałego po przygotowaniu głównego dania łatwo uwarzyć pożywną zupę” – sugeruje autorka bloga Kelly Eroglu.

Więcej informacji na temat tanich przepisów znajdziecie na blogu Kelly Eroglu tutaj:http://www.reducedgrub.com/

Czy można żyć bez pieniędzy? Choć nie jest to łatwe są ludzie, którzy naprawdę ich nie potrzebują – czytaj tutaj!

OM | Open Magazyn.pl

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!