19-letni syn miliardera zabił własną matkę, bo chciała z nim uprawiać seks

Egor Sosin, dziewiętnastoletni syn budowlanego potentata, w brutalny sposób zabił własną matkę. Dostał ataku furii po tym, jak kobieta próbowała zaciągnąć go do łóżka. Najpierw dusił ją kablem ładowarki do telefonu, by „wypędzić z niej diabła”, a gdy ofiara straciła przytomność, zaczął okładać ją pięściami.

Relacja młodego Sosina z całego zajścia przyprawia o ciarki na plecach. – Dusiłem ją przez około pół godziny. Gdy upewniłem się, że nie żyje, usiadłem na niej i zacząłem ją tłuc pięściami z całej siły. Biłem ją po twarzy. Zadałem jej co najmniej dwadzieścia silnych ciosów. Płakałem, gdy ją biłem i byłem świadomy, że zabijam własną matkę. Wgryzłem się w jej szyję i poczułem krew w ustach. Widziałem, jak jej twarz spływa krwią pod wpływem moich uderzeń – opowiada morderca.

Nastolatek podał też przyczyny, dla których dopuścił się tej straszliwej zbrodni. Wyjawił je tuż po zdarzeniu pracownikowi hotelu, który pojawił się na miejscu zdarzenia. – Powiedział, że kobieta, którą zabił, to jego matka. Zgodnie z tym, co mówił, nakłaniała go do seksu i podała mu jakieś pigułki. Twierdził, że odmówił zażycia tych pigułek i chciał z niej wypędzić diabła – zeznał A. Mananov funkcjonariuszom policji.

Według wstępnych ustaleń młody Sosin może cierpieć na zaburzenia podpadające pod schizofrenię paranoidalną, jednak na razie brak oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Jeśli faktycznie taka diagnoza by się potwierdziła, morderca uniknąłby odsiadki, ponieważ zostałby uznany za niezdolnego do odpowiadania za swoje czyny.

Dziewiętnastoletni Egor Sosin to syn rosyjskiego miliardera i magnata budowlanego Igora Sosina. Chłopak miał problemy z narkotykami, zażywał także leki mogące mieć wpływ na jego stan psychiczny. Do tragicznego zdarzenia z jego udziałem doszło w hotelu w rosyjskim mieście Kazań, gdzie przebywał ze swoją matką, 45-letnią Aleksandrą Novikovą-Sosin.

Egor miał problemy z narkotykami, a jego matka starała się zapisać go na terapię odwykową. Młodzian powiedział funkcjonariuszom, że matka podawała mu leki, które wywoływały u niego halucynacje.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!