Zgodnie z obietnicą pragniemy przedstawić Państwu zwycięzcę pierwszego konkursu fotograficznego na zdjęcie miesiąca pt.: EXIT LIGHT.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Miło nam poinformować, że nasze Jury w składzie MG Photography World i PatrykKoniuszewski.com wybrali fotografię Pana Macieja Gadzinowskiego.

Oto jak uzasadnili swoją decyzję:

“Zdjęcie przyciągnęło naszą uwagę ze względu na zawarte w nim prawdziwe emocje a także za jego naturalność. Nie jest to zdjęcie typowo pozowane, na twarzy łatwo zauważyć również zmęczenie oraz zaniepokojenie.
 Jest typowym portretem przedstawiającym niełatwy i niebezpieczny zawód . Warto również wspomnieć iż zdjęcie zostało bardzo ładnie wykonane z zachowaniem jakości. 
Fotografia doskonale wpasowuje się do narzuconej przez nas tematyki “EXIT LIGHT”- gratulujemy zwycięzcy”.

Nagrodą w tym konkursie jest książka pt. „Fotografia cyfrowa od A do Z” – Jerzy Fedak, ufundowana przez „Wyspa Książek”. Ale to nie wszystko, tak jak obiecaliśmy zwycięska praca zostanie opublikowana na łamach portali naszych Patronów Medialnych!

Chcielibyśmy również poinformować, że najwięcej polubień internautów zdobyło zdjęcie Pani Bernadety Liss. Gratulujemy.

IMAGINATION Open Focus Challenge, to nie tylko fotografia, ale także wyzwanie dla ludzi kreatywnych z wyobraźnią, otwartych i wrażliwych artystycznie. To sposób postrzegania świata inaczej.

Konkurs przeznaczony jest dla Wszystkich, bez względu na wiek i umiejetności. Tematy przez nas przygotowane są w taki sposób, aby osoba fotografująca podjęła wyzwanie i przedstawiła podany temat według własnego uznania.

Udział w zabawie mogą wziąć rownież Wasi koledzy i koleżanki innych narodowości. Jesteśmy otwarci i chętnie przejdziemy na dwujęzyczność : )

Zapraszamy Wszystkich miłośników fotografii zarówno amatorów jak i profesjonalistów, którzy mają ochotę na dobrą zabawę.

Chcesz wiedzieć więcej odwiedź nasz fanpage:

https://www.facebook.com/pages/12-Months-with-LENS/586681051398059

lub napisz do nas info@bristol-eventsmediatravel.co.uk

Zwycięskie zdjęcie poniżej.

exit light - Maciej Gadzinowski

Maciej GadzinowskiAutor fotografii, Maciej Gadzinowski: Fotograf samouk bawiący się poważniej fotografią od 2010 roku. Pierwszy kontakt z fotografią miałem już jednak jako małe dziecko pomagając ojcu w domowej ciemni. Pochodzę z Łodzi, obecnie mieszkam w Bridgend. Zdjęcie powstało na potrzeby konkursu. Canon eos 5D + Canon 50/1.8 f.3.5, ISO 800, 1/100

Sharing is caring!