Polak oskarżony o próbę uprowadzenia 4-latki

W sądzie w Caernarfon rozpoczęła się sprawa 50-letniego Krzysztofa O., który został oskarżony o próbę uprowadzenia 4-letniej dziewczynki.

Do zdarzenia miało dojść 20 sierpnia br. w miejscowości Flint, w północnej Walii. W obiekcie sportowym Jade Jones Pavilion odbywały się tego dnia zawody taneczne.

W wydarzeniu brała też udział 4-letnia dziewczynka wraz ze swoją rodziną. Krzysztof O. miał wykorzystać chwilę, gdy dziecko bawiło się na zewnątrz obiektu, a matka wraz ze znajomymi stała kilkanaście metrów dalej.

Według wstępnych ustaleń Polak złapał dziewczynkę za ramię i powiedział, że najpierw zabierze ją na zakupy, a później pójdą popływać – informuje Daily Post.

Kobieta, która była świadkiem zdarzenia zapewnia, że stała w odległości około 30 metrów i widziała jak Krzysztof O. łapie 4-latkę za rękę, a gdy zaczęła krzyczeć, Polak oddalił się z miejsca zdarzenia.

50-latek zaprzecza, że usiłował uprowadzić dziewczynkę i mówi, że tego dnia na terenie obiektu widział innego podejrzanego mężczyznę. We wcześniejszych zeznaniach Polak mówił również, że ktoś „usiłuje go wrobić w porwanie” – informuje serwis itv.com

Proces jest w toku.

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.